Новини для українців всього свту

Saturday, Mar. 6, 2021

Монахиню РПЦ викрили на контрабанді

Автор:

|

Березень 04, 2020

|

Рубрика:

Монахиню РПЦ викрили на контрабанді
Черниця-контрабандистка

На пункті пропуску «Овруч», що Житомирській області, виявили релігійні стародруки, які 82-річна громадянка Російської Федерації (РФ) перевозила в особистих речах, не задекларувавши їх на українському кордоні.
Прикордонники вилучили у черниці книги «В дъвствъ святого отца нашего Иоанна Златоустаго архиепископа Константинопольскаго» 1892 року видання, «Добротолюбие в русском переводе» 1895 року, «Жития святыхъ. Изложенные по руководству четьихъ-Миней Св. Димитрия Ростовского» 1903 року та «Пути провидъния. Повъсть изъ временъ Константина великого» 1905 року.
«Черниця подорожувала автомобілем Infiniti JX 35, за кермом якого був молодик, котрий, схоже, також є й церковним служителем. Вони — громадянами РФ і прямували в Україну», — йдеться у повідомленні прикордонників.
Духовні старовинні книги виявили у багажнику авто серед особистих речей, що належали громадянці. Книги не були заявлені жодним чином — ні усно, ні в декларації, хоча це передбачено митним законодавством. Склали протокол про порушення митних правил за ст. 472 Митного кодексу України. Подальша експертиза встановить, чи належить вилучена література до культурних цінностей.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply