Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

Місія Папи Римського зібрала кошти для жителів Донбасу

Автор:

|

Листопад 28, 2018

|

Рубрика:

Місія Папи Римського зібрала кошти для жителів Донбасу

Папа Франциск

Постраждалі внаслідок військових дій на Донбасі отримали допомогу на суму понад 15 млн EUR у рамках гуманітарної місії Папи Римського Франциска. Про це повідомив архієпископ Клаудіо Ґуджеротті. Він уточнив, що під час проведення акції «Папа для України» в католицьких церквах Європи провели збір пожертв. Вдалося зібрати більше 11 млн EUR, до яких Папа Римський додав ще 5 млн EUR зі своїх особистих фондів.
Едуард Кава, голова технічного секретаріату акції, єпископ-помічник Львівської архідієцезії Римо-католицької церкви в Україні розповів, що зі зібраних коштів 6,2 млн EUR спрямували на забезпечення теплом будинків і соціальних об’єктів на Донбасі. Таку допомогу отримали 107 тис. жителів Донбасу. Ще 2,4 млн EUR пішли на медичне забезпечення 440 тис. постраждалих, 5,7 млн EUR — на забезпечення товарами продовольства та гігієни.
Крім цього, 1 млн EUR витратили на надання психосоціальної підтримки дітей та їхніх батьків через центри психологічного відновлення і за допомогою організації відповідних дитячих таборів. Зрештою, загальна сума, яку надіслали для допомоги постраждалим жителям Донбасу, становить 15,3 млн EUR.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply