Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Меморандум про співпрацю церков зі школами

Автор:

|

Вересень 13, 2021

|

Рубрика:

Меморандум про співпрацю церков зі школами
Підписання меморандуму

Під час конференції керівників освітніх закладів Івано-Франківська уклали меморандум про співпрацю шкіл з представниками місцевих церков. Документ підписали Івано-Франківське архієпархіальне Управління Української греко-католицької церкви (УГКЦ), Івано-Франківська єпархією Української автокефальної православної церкви, Івано-Франківська Галицька єпархія Православної церкви України та виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради.
У повідомленні Івано-Франківської архієпархії УГКЦ йдеться, що відповідно до меморандуму напрямки співпраці передбачають взаємодію у сфері виховання та духовний супровід учасників освітнього процесу. А також співпрацю в організації та проведенні духовних зустрічей, семінарів, вишколів для батьків, вчителів та учнів закладів освіти і сприяння діяльності освітніх капеланів.
Під час підписання меморандуму Руслан Марцинків, міський голова Івано-Франківська, закликав керівників освітніх закладів співпрацювати з священниками. «Для нас дуже важлива співпраця з Церквою. Хто вірить у Бога, буде вірний Україні. Ми маємо багато чого навчитися від Церкви як інституції. Ми повинні бути складниками розвитку живої парафії. Гадаю, що просто необхідно створити курси підвищення кваліфікації для вчителів християнської етики, щоб не було лише формальним викладанням. Тож закликаю кожного керівника співпрацювати зі священниками та поглиблювати знання», — заявив він.
Передбачається, що представників Церков із якими підписали меморандум, будуть залучати до процесу викладання предмету «Християнська етика». «Це не православна чи католицька етика, а християнська. Ми не маємо вчити дітей різниці. Там, де є Бог, є любов. Тому маємо любити дітей, Україну, один одного і вчити їх добра. Наше сьогоднішнє підписання — це підтримка вчителів, які будуть викладати християнську етику», — прокоментував підписання меморандуму митрополит Івано-Франківської єпархії УГКЦ Володимир Війтишин.
Як повідомляв «Міст», християнська етика та біблійна історія можуть стати в школі обов’язковими.

Андрій Волик, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply