Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Львів’янин став наймолодшим католицьким єпископом у світі

Автор:

|

Грудень 04, 2019

|

Рубрика:

Львів’янин став наймолодшим католицьким єпископом у світі
о. Степан Сус

Настоятель Гарнізонного храму св. апостолів Петра і Павла о. Степан Сус призначений єпископом курії верховного архієпископа Української греко-католицької церкви (УГКЦ). За інформацією офіційного видання Ватикану, 38-річний львівський священник стане наймолодшим католицьким єпископом у світі.
«У Ватикані повідомили про те, що Синод Єпископів УГКЦ, отримавши попередню згоду від Папи, здійснив канонічне обрання о. Степана Суса єпископом курії Києво-Галицького Верховного Архієпископа. Йому надали титулярний осідок Зіґріса», — йдеться в інформації офіційного видання Ватикану.
Степан Сус підтвердив, що це вже остаточне рішення, а згода Папи на це призначення була отримана раніше. «Я буду працювати в патріаршій курії, буду помічником Блаженнійшого. Тобто є єпископи, які мають свою територію і в ній працюють, а є ті, яким надають номінальну єпархію, титулярний осідок», — повідомив священник.
Зазначимо, Степан Сус достатньо популярний і активний у Львові панотець. Сан священника він отримав 2006 року (рукоположений у сан у Соборі св. Юра Архієпископом і Митрополитом Львівським Ігорем Возьняком). Цього ж року був призначений військовим капеланом Національної академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного та синкелом Львівської архієпархії УГКЦ у справах капеланства. Із 2011-го він є настоятелем Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла. 2011 року о. Степан Сус був відзначений «Золотим гербом міста Львова», а 2014-го отримав від мера Львова «Почесний знак святого Юрія».

Назарій Тузяк, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply