Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Луганські єпископи зустрілися з ватажком ЛНР

Автор:

|

Серпень 02, 2022

|

Рубрика:

Луганські єпископи зустрілися з ватажком ЛНР
Попи підтримують терористів

На території тимчасово окупованої Луганщини місцеві єпископи Російської православної церкви в Україні (РПЦвУ) зустрілися з Леонідом Пасічником, ватажком терористичної організації «Луганська народна республіка» (ЛНР).
Пресслужба єпархії без лапок називає терориста главою республіки, визнаючи таким чином його владу. У попівському релізі зазначили, що зустріч відбулася «з метою зміцнення та розвитку церковно-державних відносин у реґіоні».
«Це була перша зустріч, під час якої керівник республіки особисто познайомився з архиєреями, які несли служіння на території ЛНР. Спілкування пройшло у теплій атмосфері єдності та взаєморозуміння», — оригінальний текст цитати на сайті.
Зазначимо, що на території Луганської області є три єпархії РПЦвУ — Луганська, Сіверодонецька та Ровенківська. На опублікованому фото видно, що на зустрічі з терористом Пасічником були присутні всі три керівники цих єпархій та їхні вікарії. Проте подією «похвалилася» лише Ровенківська єпархія. На інформаційних ресурсах двох інших єпархій про цю зустріч не згадують.
Про вихід луганських єпархій зі складу РПЦвУ напряму до РПЦ не оголошували ні її керівники, ні патріарх Кирило. Тому юридично вони досі визнають зверхність митрополита Онуфрія.
Як повідомляв «Міст», відбулася зустріч духовенства ПЦУ та РПЦвУ.

Тетяна Курпіта, ТСН

About Author

Meest-Online