Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 19, 2021

Предстоятель Російської православної церкви Кирило назвав права людини «глобальною єрессю»

Автор:

|

Березень 31, 2016

|

Рубрика:

Предстоятель Російської православної церкви Кирило назвав права людини «глобальною єрессю»

Патріарх Кирило

Предстоятель Російської православної церкви (РПЦ) Кирило (Гундяєв) вважає, що захищаючи свої права, люди почали «виганяти» Бога зі свого життя та з життя суспільства. На думку патріарха, універсальним критерієм істини стала людина й її права, і почалося «революційне вигнання Бога з людського життя, з життя суспільства», і цей рух спочатку охопив Західну Європу, Америку, а тепер — і Росію.
«Зараз ми говоримо про глобальну єресь людинопоклонства, нового ідолопоклонства, що викидає Бога з людського життя. Нічого подібного в глобальному масштабі ніколи не було. Саме на подолання цієї єресі сучасності, наслідки якої можуть мати апокаліптичні події, Церква має спрямовувати силу свого захисту, свого слова і своєї думки. Ми повинні захищати православ’я», — сказав він.
Патріарх також закликав захистити православ’я від цього впливу. «Із новою силою, вже в масштабах планети, розвивається ця ідея життя без Бога. І ми бачимо, як робляться зусилля в багатьох процвітаючих країнах законом затвердити право будь-якого вибору людини, в т. ч. і найгріховнішого, що суперечить слову Божому, поняттю святості, поняттю Бога», — заявив глава РПЦ.
Віра — річ дуже особиста, і негарно обговорювати ступінь віри, її силу та глибину, тим більше проводити якісь порівняльні паралелі. Так вважає Саша Сотник, російський журналіст. Він зазначив, що РПЦ останнім часом все більше перетворюється у вертеп, де обговорюється саме віра, причому так, ніби нею можна і треба мірятися. На його думку, РПЦ стала вульгарною войовничою організацією.
Висловлювання Гундяєва — просто поза розумінням нормальних людей. Журналіст каже, що такі замашки в стилі Федеральної служби безпеки (ФСБ), спадкоємиці НКВД-КГБ, і відвернули його самого від відвідин церкви, але не від віри. Коли Церква стала перетворюватися в секту «Гундяйку» й активно зростатися з бандитським тамбовським угрупованням і корпорацією ФСБ, було прийнято рішення від неї віддалитися. Адже розмовляти з Богом або Всесвітом можна і без лукавих посередників.
На думку п. Сотника, Гундяєва цілком можуть судити, але не за сатанізм, а за руйнування й осквернення Церкви, благословення воєн і сатанинські обряди в ім’я смерті, за потурання педофілії та перетворення пастви в стадо войовничих дикунів.

Олег Костюк, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply