Новини для українців всього свту

Monday, May. 10, 2021

Коронавірусом заразилися вже всі священники Києво-Печерської лаври?

Автор:

|

Квітень 27, 2020

|

Рубрика:

Коронавірусом заразилися вже всі священники Києво-Печерської лаври?
Митрополит Климент

У Києво-Печерській лаврі, яка підпорядковується Російській православній церкві, коронавірусною інфекцією заразилися всі священники, в тому числі настоятель. Про це інформаційні аґенції РБК розповів митрополит Климент, керівник інформаційно-просвітницького управління Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП). За його словами, за попередніми оцінками, на території лаври занедужали близько 150-200 осіб. Це всі священники Києво-Печерської лаври, ченці, викладачі та студенти Київської духовної академії, яка розташована на території лаври. Владика запевнив, що більшість хворих одужує, а померли троє. Натомість митрополита Павла, настоятеля лаври вже виписали з Олександрівської лікарні.
Та після цього митрополит Климент чи то схаменувся, чи йому дісталося на горіхи, але він заявив, що його неправильно процитували. Він повідомив, що власних даних про кількість хворих у Лаврі у нього немає, тому доводиться оперувати даними Міністерства охорони здоров’я України.
А тим часом максимально посилюють заходи надзвичайної ситуації у зв’язку з різким зростанням випадків Covid-19 Почаївській лаврі Тернопільської області. Про це повідомив В’ячеслав Онишкевич, виконувач обов’язки голови Кременецької районної державної адміністрації. «Завершилося позачергове засідання районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Кременецькій районній державній адміністрації. Крім додаткових обмежувальних заходів на території міста Почаїв і Кременецького району, враховуючи критичне зростання захворюваності Covid-19 і протидію поширенню епідемії, вирішили максимально посилити заходи надзвичайної ситуації», — зазначив він і додав, що у разі позитивної динаміки впродовж п’яти днів влада району запровадить посилення карантину для всіх жителів Кременецького району.
Водночас дуже «допомогти» московським ченцям в Україні прагне Кремль. Там вимагають пропустити на допомогу ченцям до Києва російський «гуманітарний конвой». Погодитися на це Володимира Зеленського вмовляє Андрій Єрмак, голова Офісу президента України. Але українці ще не забули ні про «троянського коня», ні про «гуманітарні конвої» для Донбасу, які досі возять зброю та боєприпаси терористам.
Раніше «Міст» повідомляв про коронавірус у кількох лаврах УПЦ МП, а перший «гуманітарний конвой» на тимчасово окупований Донбас Росія відправила ще 13 серпня 2014 року.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply