Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 15, 2021

Конституція на Корані

Автор:

|

Травень 17, 2012

|

Рубрика:

Конституція на Корані

Один із найпопулярніших кандидатів у президенти Єгипту заявив, що конституція повинна ґрунтуватися на Корані й шаріатському праві. «Коран — наша конституція, Пророк — наш вождь, джихад — наш шлях і смерть в ім’я Аллаха — наша мета», — заявив Мухаммед Мурсі, кандидат у президенти країни від ісламського руху «Брати-мусульмани», виступаючи з передвиборною промовою ввечері 13 травня перед студентами Каїрського університету.

За його словами, саме зараз Єгипет, як ніколи, близький до перемоги ісламу на всіх рівнях держави. «Сьогодні ми можемо встановити шаріат, тому що наша нація знайде благополуччя тільки в лоні ісламу й шаріату. Провідниками до цієї мети стануть «Брати-мусульмани» та Партія волі й справедливості», — наголосив п. Мурсі.

Заборонений при Хосні Мубараку ісламський рух «Брати-мусульмани» леґалізувався в Єгипті після народного повстання в січні минулого року шляхом створення політичної Партії волі й справедливості. Спочатку ісламісти демонстрували на політичній арені Єгипту досить скромні амбіції й називали своїм максимальним завданням одержання однієї третини місць у Народних зборах (парламенті Єгипту). Від участі в президентських виборах на тому етапі «Брати» демонстративно відмовлялися. Однак після парламентських виборів, коли ісламісти здобули абсолютну більшість у законодавчих зборах, «Брати-мусульмани» активно вступили в боротьбу за крісло глави держави.

 Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply