Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Католикам порадили змиритися

Автор:

|

Грудень 01, 2011

|

Рубрика:

Католикам  порадили змиритися

Українська православна церква Московського патріархату (УПЦ МП) закликала католиків Севастополя змиритися з рішенням міськради, яка двічі відмовила віруючим у передачі їм збудованого 100 років тому костелу. Під час «круглого столу» в ефірі місцевого телебачення Олексій Петренко, помічник благочинного Севастопольського округу Кримської єпархії

УПЦ МП, заявив, що хоча УПЦ і претендує на 18—20 будівель колишніх храмів у центрі міста, але «якщо на те немає Божої волі», потрібно звертатися до місцевої влади, що йде вірянам назустріч і виділяє нові земельні ділянки.

«Хто заважає католицькій общині попросити в міськради земельний наділ? Та й будуйте собі там костел. Ну, не вдається вирішити ситуацію з будівлею в центрі міста. Нічого страшного. У нас, православних, у Севастополі також багато чого не виходить. Але є воля Божа. Треба молитися», — сказав ієрей Петренко.

Юрій Зимінський, настоятель римо-католицької общини Севастополя, заявив, що не буде шукати нової ділянки: «Храм уже є, і він стоїть на намоленому віруючими місці». За словами ініціатора відмови католикам — депутата міськради Артема Мальцева, закон України «Про культуру» «забороняє будь-яке перепрофілювання дитячих кінотеатрів, бібліотек і філармоній».

Юстина Зарваниця

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply