Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 26, 2022

Капелани УГКЦ готові стати поруч війська

Автор:

|

Березень 13, 2014

|

Рубрика:

Капелани УГКЦ готові стати поруч війська

Департамент Патріаршої курії Української греко-католицької церкви (УГКЦ) у справах душпастирства силових структур і його військові капелани готові негайно надати допомогу задля забезпечення морально-духовних потреб особового складу ЗСУ й працювати заради підтримки високого духу та впевненості військовослужбовців.

Про це йдеться в листі Блаженнійшого Святослава (Шевчука), глави УГКЦ, до Ігоря Тенюха, міністра оборони України. «Ми ладні стати поруч із ними й розділити всі випробування нашого війська», — запевнив предстоятель УГКЦ. Він нагадав урядовцю, що протягом останніх років Церква доклала чимало зусиль до справи налагодження капеланського служіння в ЗСУ. А тепер є особлива потреба в душпастирській опіці військовиків. «Адже духовний супровід робить військовослужбовців витривалими та непереможними», — переконаний Блаженнійший Святослав.
За його словами, УГКЦ із тривогою спостерігає за розвитком подій в Україні. «Особливо непокоїть загроза порушення миру в нашій державі. Церква завжди була й залишається прихильником використання всіх можливостей задля досягнення миру та спокою. На Збройних cилах України лежить важливе покликання: стояти на захисті рідної землі й відстоювати її територіальну цілісність і незалежність», — вважає предстоятель.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply