Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Із Московського патріархату — у Київський

Автор:

|

Липень 17, 2014

|

Рубрика:

Із Московського патріархату — у Київський
Церква Св. Варвари в Херсоні

Церква Св. Варвари в Херсоні

Парафіяни храму Святої Варвари в центрі Херсона, які раніше належали до Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП), перейшли в УПЦ КП. «Сьогодні в цьому храмі служив наш владика херсонський Дем’ян», — повідомив о. Андрій Ковальов, заступник керівника прес-центру Київської патріархії. Парафія Святої великомучениці Варвари в Херсоні перейшла в Українську православну церкву Київського патріархату разом із настоятелем. Як зазначив о. Сергій Дмитрієв, настоятель храму, це — скоріше, не перехід, а об’єднання, викликане дивною позицією Московського патріархату стосовно до війни, яку розв’язала й веде Росія в Україні. Однак юридично о. Сергія від УПЦ МП ще не відлучили.

Патріарх Філарет благословив це об’єднання, а архієпископ Херсонський і Таврійський Іоанн (Замараєв) провів перше архієрейське богослужіння.

о. Сергій

о. Сергій

Громада підтримала свого священика, котрий вважає, що вчинити інакше в такий нелегкий для країни час не може, чого не скажеш про керівництво Херсонської єпархії. Панотцю погрожували, закликали не йти з «канонічної» Церкви, навіть обіцяли побудувати поряд із його храмом, на території лікарні, ще одну церкву. Але всі ці погрози були проігноровані. Патріоти охороняли храм усю ніч, щоб уникнути провокацій.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply