Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 19, 2021

Грецька церква святкування Великодня перенесла

Автор:

|

Квітень 15, 2020

|

Рубрика:

Грецька церква святкування Великодня перенесла
Владика Євстратій

Постійний Священний синод Елладської православної церкви, який провели позачергово в режимі телеконференції, вирішив перенести святкування Великодня з ночі на 19 квітня на ніч на 27 травня. Елладська церква стала першою, яка вдалася до такого рішення через карантин, запроваджений у зв’язку з пандемією Covid-19.
Вірян закликали залишатися вдома на час карантину, зазначивши, що відмова від причастя на цей період — безпрецедентна ситуація. Водночас позиція Церкви про те, що коронавірус не може передаватися через Євхаристію, незмінна.
Євстратій (Зоря), речник ПЦУ, уточнив, що насправді Елладська церква Великдень не переносила: формулу обрахування дати Великодня для всієї Церкви визначив Перший вселенський собор, і жоден інший орган Церкви не має повноважень переглядати це рішення. Тому в ніч на 27 травня просто відбудеться відкрите пасхальне богослужіння за чином Великодньої служби, щоб його могли відвідати вірні, котрі через карантин не можуть долучитися до богослужіння на сам Великдень.
Жорсткий карантин у Греції запровадили 23 березня, зокрема, заборонивши «всі непотрібні пересування громадян». Люди, котрі хочуть вийти з дому, мають повідомити причину свого виходу владі: письмово, онлайн і за допомогою SMS-повідомлення. 2 квітня на карантин також закрили табір біженців біля Афін.

Анна Журба, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply