Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Хрести — від чаклунів і екстрасенсів

Автор:

|

Грудень 06, 2012

|

Рубрика:

Хрести — від чаклунів і екстрасенсів

Дев’ятиметрові дубові хрести встановили на чотирьох в’їздах до Чернівців. Ці хрести залито бетоном, підмурівок облицьовано камінням. Оточує це все залізна кована огорожа. По одному хресту поставили біля заводу «Кварц», при в’їзді з боку Мамаївців, кемпінгу та Сторожинця. Таким чином, на думку ініціаторів, утворився один великий уявний хрест. Адже частини міста, де стоять нові хрести, розміщені перпендикулярно одна до одної.

Хрести на в’їздах у місто встановили парафіяни Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП). «Ми, прихожани єпархії, дуже обурені тим, що вся «нечисть» лізе до Чернівців. Це – і чаклуни, і екстрасенси, і сектанти, — розповіла Марія, вірянка Свято-Духівського кафедрального собору УПЦ МП. — Тому, порадившись, ми вирішили захистити місто від нечисті. Отримали благословення й почали будувати ці хрести».
Натомість, у мерії майже нічого не знають про те, що на в’їздах до міста стоять хрести. Мовляв, звернення про те, щоби встановити хрести, було, але його відхилили. «Близько місяця тому до нас надійшло звернення від парафіянки Свято-Духівського кафедрального собору про те, щоби ми дозволили встановити на в’їздах до Чернівців дерев’яні хрести, — розповів Сергій Гомонович, головний архітектор Чернівців. — Але ми в проханні їм відмовили, бо вважаємо такі дії за недоцільні».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply