Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 25, 2021

Хресна хода за традиційні сімейні цінності на Вінниччині

Автор:

|

Жовтень 02, 2019

|

Рубрика:

Хресна хода за традиційні сімейні цінності на Вінниччині

Сказати «ні» нетрадиційній сім’ї та пропаганді гомосексуалізму вирішили католики з усієї України. Понад 3 тис. вірян зібралися у містечку Шаргород, що на Вінниччині. Вони пройшли трикілометровою хресною ходою від центрального храму до околиці.  
Учасники стверджують, що таким чином хотіли відновити шлях Ісуса Христа на Голгофу. При цьому паломники робили 14 символічних зупинок, де біля капличок бажаючі розповідали про свої приклади побудови сімейних стосунків.
Організатори ходи заявили, що зараз на традиційні родини відбувається потужна інформаційна атака. Тому ця католицька хода — це своєрідний протест проти проведення гей-парадів та активності ЛГБТ-спільноти. «Християнську сім’ю атакують, дедалі більше пропагують гей-паради, гендерну політику. І ми хочемо показати, що є зацікавлені люди, християнські сім’ї, які дорожать традиційними християнськими цінностями», — сказав Віталій Свідерський, настоятель парафії св. Флоріана. 
«Коли ми бачимо явні ознаки, нападки на сім’ю, висміювання традиційної сім’ї, і нам пропонують якийсь сурогат сім’ї. Деморалізація, чиста пропаганда, яка пропагує щось інше», — зазначив Станіслав Широкорадюк, єпископ УГКЦ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply