Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

Глави Церков просять світ допомогти припинити війну

Автор:

|

Лютий 05, 2015

|

Рубрика:

Глави Церков просять світ допомогти припинити війну

Владика Філарет

Глави християнських конфесій України засудили обстріл бойовиками мирних жителів і закликали світову спільноту до належної реакції на події на сході України. «Ми молимося, щоби Господь простив їм усі вільні та невільні гріхи й прийняв їх як непорочну жертву, тому що ці люди ні з ким не ворогували. А тих, хто піднімає руку на брата свого, нехай Господь врозумить, дасть їм серцевий мир і відновить любов до Бога й до ближнього», — сказав митрополит Онуфрій, предстоятель Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП).

Своєю чергою, митрополит Філарет, предстоятель Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП), осудив «криваві провокації» на Донбасі та закликав світ «засудити кремлівський тероризм» на сході України. «Ми молимося за перемогу над аґресором і встановлення на Донбасі, який є українською землею, справедливого світу», — зауважив владика.
Верховний архієпископ Києво-Галицький Святослав, глава Української греко-католицької церкви (УГКЦ), висловив співчуття рідним і близьким загиблих. «Очільник УГКЦ закликав міжнародне співтовариство допомогти Україні встановити мир на своїй землі, а волонтерів, міжнародні благодійні організації — якомога швидше надати всю необхідну допомогу постраждалим», — сказав він.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply