Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Глава УГКЦ відвідує Північну Америку

Автор:

|

Серпень 15, 2018

|

Рубрика:

Глава УГКЦ відвідує Північну Америку

На минулому тижні почався візит Блаженнійшого Святослава, глави Української греко-католицької церкви (УГКЦ) до США. Першоієрарх здійснює низку важливих зустрічей у Балтиморі, Стемфорді, Слоцбурзі та Філадельфії.
7-9 серпня владика брав участь у конвенції «Лицарів Колумба» в м. Балтимор (штат Меріленд), під час якої виступив із головною промовою на урочистій вечері. Тема промови: «Лицарі Колумба — лицарі милосердя». Крім цього, він зустрівся зі Шоном Калаґаном, президентом Католицької служби допомоги. Вони обговорили сучасну гуманітарну ситуацію в Україні й співпрацю Церкви та доброчинних організацій для постраждалого від війни населення.
Після цього відбувся пастирський візит Блаженнійшого до Стемфордської єпархії, у рамках якого він зустрівся зі священиками та вірними єпархії. 9 серпня у Стемфорді (штат Коннектикут) глава УГКЦ відвідав святковий бенкет. Пастирський візит до Стемфордської єпархії завершився 12 серпня прощею до Марійського відпустового місця в Слоцбурзі (штат Нью-Йорк), яким опікуються сестри служебниці. Там із Главою УГКЦ, єпископами, священиками, представниками монашества та численними мирянами молився і кардинал Тімоті Долан, архієпископ Нью-Йорку.
Варто додати, що під час візиту до США заплановані зустрічі у Філадельфії (штат Пенсільванія) з управою Релігійного товариства «Свята Софія» в США та братня зустріч із єпископатом Русинської католицької церкви. Візит завершиться 22 серпня.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply