Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Глава УГКЦ — в українській школі у Чикаґо

Автор:

|

Листопад 21, 2018

|

Рубрика:

Глава УГКЦ — в українській школі у Чикаґо

Блаженнійший Святослав, глава Української греко-католицької церкви (УГКЦ), нещодавно зустрівся зі школярами української католицької школи Святого Миколая в Чикаґо. Зустріч складалася з двох частин: Божественної Літургії в катедральному соборі Святого Миколая і відвідин учнів школи у їхніх класах. «Церква є нашою мамою, яка хоче збирати нас. Лише той, хто приходить під її крила, може лишитися собою, може вирости, може навчитися розрізняти добро і зло, може бути справді захищеним перед небезпеками цього світу», — настановляв у своїй проповіді владика.
Він подякував учителям і тим, хто роблять усе можливе, щоб українська школа в Чикаґо існувала й розвивалася. «Знаю, що існування католицької школи сьогодні дуже непросте, особливо в США. Ви мусите багато працювати, щоб вона існувала, та ще й давати добру освіту», — сказав предстоятель Церкви.
Також він сердечно подякував батькам і матерям учнів школи. «Щоб навчити своїх дітей розмовляти українською, щоб привести їх сюди до школи, ви докладаєте дуже багато зусиль. Але дбаючи про виховання дітей, ви дбаєте про майбутнє нашої Церкви, нашого народу, української громади тут, у Чикаґо, — наголосив Блаженнійший. — Це не просто парафіяльна школа, це дуже важлива школа для всієї української громади в Чикаґо».
Звертаючись до учнів, владика зауважив, що в школі дуже важливо вчитися і мати гарні оцінки. «Але найважливіше — навчитися бути доброю людиною. Уміти розрізняти між тим, що є добре, і тим, що погано. Поганого необхідно завжди уникати, а те, що є добре — уміти робити. Маєте це робити для тих, хто поруч: рідних, близьких. Бо лише тоді, коли чините добро, стаєте добрими людьми», — зазначив гість.
Юні хористи української школи співали для глави УГКЦ трьома мовами — українською, англійською й італійською. Духовний наставник закликав розвивати школу, виходити поза її межі і відкривати її для інших громад і народів.
Департамент інформації УГКЦ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply