Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 20, 2021

Глава УГКЦ подарував прем’єр-міністрові «Галицьке Євангеліє»

Автор:

|

Лютий 13, 2019

|

Рубрика:

Глава УГКЦ подарував прем’єр-міністрові «Галицьке Євангеліє»

Володимир Гройсман і Блаженнійший Святослав

Відбулася зустріч Блаженнійшого Святослава, глави Української греко-католицької Церкви (УГКЦ), і Володимира Гройсмана, прем’єр-міністра України, на якій керівнику українського уряду подарували факсимільне видання «Галицького Євангелія» 1144 року.
Під час зустрічі обговорили низку нагальних питань, подальше проведення необхідних реформ та потребу підтримувати діалог держави з Церквою й формувати таким чином спільне бачення майбутнього. Предметно обговорили важливість утвердження духовних цінностей українського народу, які закорінені в християнській духовності з часів Київської Русі.
«Наше спільне завдання зараз — розвивати державу та духовність. Адже віра — це фундамент, на якому ми можемо побудувати благополуччя і достаток. Глибоко переконаний, що це можна зробити через діалог», — зазначив п. Гройсман. За його словами, зустрічі представників державної влади та духовенства допомагають накреслити спільні кроки для розвитку країни, краще розуміти поточні завдання та подальшу перспективу взаємодії.
У відповідь владика наголосив, що для релігійної спільноти важливо будувати партнерські взаємини з державними інституціями. А кожен діалог і зустріч — це «можливість послужити для спільного блага нашого народу і нашої держави, задля примноження якого УГКЦ, яка була, є і буде державницькою, але ніколи не державною, готова підставити своє плече».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply