Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

Глава ПЦУ зустрівся з керівництвом ДСНС

Автор:

|

Травень 21, 2022

|

Рубрика:

Глава ПЦУ зустрівся з керівництвом ДСНС
Зустріч із митрополитом була приязна

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній Православної церкви України (ПЦУ) зустрівся з Сергієм Круком, головою Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС). У зустрічі також взяли участь начальник Головного управління ДСНС України у Києві Андрій Ватолін і начальник Дніпровського районного ДСНС України в м. Києві Ігор Шилохвост.
Глава Церкви обговорив із гостями актуальну ситуацію щодо відбиття російського нападу на Україну, відновлення пошкодженої ворогом інфраструктури, міжнародну допомогу державі та поглиблення співпраці між Церквою і рятувальниками.
Крім того, під час спілкування було присвячено увагу створенню у лавах ДСНС інституту капеланського служіння та залучення священиків ПЦУ до надання духовної й психологічної підтримки тим, хто постраждав від дій окупантів. «Ми з радістю готові сприяти рятувальникам, адже захищати життя і здоров’я громадян — це почесна та шляхетна місія. Господь бачить самовіддану, жертовну і правдиву боротьбу нашого народу і Він неодмінно допоможе нам здолати агресора. Надія на Бога і наша єдність — це запорука перемоги», — сказав Блаженнійший Епіфаній.
Як повідомляв «Міст», Епіфаній провів телеконференцію з керівництвом CКУ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply