Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

Глава Єпископської конференції привітав Трампа з обранням

Автор:

|

Листопад 17, 2016

|

Рубрика:

Глава Єпископської конференції привітав Трампа з обранням
Джозеф Куртц

Джозеф Куртц

Джозеф Куртц, глава Об’єднаної конференції католицьких єпископів США й архиєпископ Луїсвіля, опублікував заяву, в якій привітав Дональда Трампа, а також нових конґресменів та інших державних чиновників із обранням.
Владика заявив, що голосування 8 листопада ц. р. було голосом сімей, які прагнули, щоб їх почули. Він також наголосив, що відповідальність за зміцнення сім’ї зараз лежить на кожному американцеві. Від імені Конференції єпископів Архиєпископ Куртц висловив сподівання на співпрацю з новообраним президентом у царині захисту людського життя від його зачаття, аж до його природного завершення.
Від імені американського католицького єпископату, глава Об’єднаної конференції заявив, що католицький єпископат США підтримує міґрацію в США, але за умови, що вона не нестиме загрози американцям. Також владика запевнив, що американський єпископат і надалі звертатиме увагу на переслідуваних християн у всьому світі, особливо на Близькому Сході. Він також висловив сподівання у співпраці з новою Адміністрацією в питаннях захисту істини про людину, про унікальність шлюбу, як союзу чоловіка та жінки. Крім цього Архиєпископ Куртц закликав католиків і всіх американців до подолання поділів та єдності.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply