Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 2, 2022

Філарет закликає боронити Батьківщину

Автор:

|

Березень 27, 2014

|

Рубрика:

Філарет закликає боронити Батьківщину

Патріарх Філарет звернувся до українців із закликом захистити Батьківщину від нападника, гуртуватися довкола влади та висловив шану кримськотатарському народу. «Ми повинні згуртуватися, бо лише в єдності — сила народу. Дії представників української держави можуть викликати критику, але слід пам’ятати: окупаційна влада не дозволить ніякої критики. Приклад багатьох народів свідчить: згуртованість і самовіддана боротьба в обороні рідного дому забезпечувала перемогу навіть над значно чисельнішим і сильнішим аґресором. Адже Бог не в силі — Бог у правді», — ідеться у зверненні.

«Висловлюю солідарність з усіма, хто безстрашно вже став проти аґресора. Велика повага й шана – мужньому кримськотатарському народу, який в умовах окупації зберігає відданість єдності України. Удячний за мужність архієпископу Клименту, духовенству та вірним Кримської єпархії Київського патріархату — наша Церква робитиме все можливе, щоби підтримати їх і захистити їхні права», — запевнив предстоятель Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП).
Патріарх Філарет наголосив, що в ці важкі дні українці не повинні відчувати злість чи ворожнечу до російського народу, бо в майбутньому, на його переконання, незалежна Україна й демократична Росія матимуть дружні та рівноправні відносини. «У ці важкі дні ще раз хочу засвідчити: Київський патріархат — з українським народом. Ми молимося до Бога й просимо захистити нашу державу та народ від нашестя чужинців, просимо Господа невидимою силою зміцнити Україну в боротьбі за правду, свободу і мир. Закликаю всіх віруючих до такої молитви й твердо впевнений, що в цій боротьбі переможе український народ. Нехай Бог благословить нашу державу, наші мужні збройні сили та весь український народ!» — побажав патріарх Філарет.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply