Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 14, 2021

Глава УПЦ КП Філарет упевнений, що Путіна чекає трибунал у Гагазі

Автор:

|

Квітень 14, 2016

|

Рубрика:

Глава УПЦ КП Філарет упевнений, що Путіна чекає трибунал у Гагазі

Патріарх Філарет

Патріарх Філарет, глава Української православної церкви Київського Патріархату (УПЦ КП) повідомив, чому хабар є одним із найважчих гріхів у суспільстві і про те, що за свої злочини Путіну доведеться відповісти перед Богом і людьми. На думку Блаженнійшого, саме корупція заважає українцям вступити до Європейського Союзу, а під час теперішнього посту потрібно сповідатись і просити прощення за корупцію, а українській владі потрібно навчитися приймати закони не для власного збагачення, а для розвитку всього українського суспільства.
«Існує багато гріхів, але корупція перед Богом — великий гріх. Тому потрібно каятися в цьому гріху та виправлятися тим, хто бере хабарі», — наголосив Філарет.
Також глава УПЦ КП упевнений, що християни мають прощати один одного, однак, у випадку з Путіним і його терористами, злочинців потрібно притягти ще й до відповідальності за українськими законами, порівнявши російських бойовиків із нацистами, над якими здійснили суд у Нюрберзі. «Путін і його бойовики постануть перед судом, як відповідали нацисти на трибуналі у Нюрнберзі», — заявив владика.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply