Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 29, 2021

Філарет нагородив учасників АТО та волонтерів

Автор:

|

Липень 23, 2015

|

Рубрика:

Філарет нагородив учасників АТО та волонтерів

Патріарх Філарет

Патріарх Філарет, керівник Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП), очолив божественну літургію в Хресто-Воздвиженському Манявському монастирі, що в Івано-Франківській області. По завершенні богослужіння владика нагородив відзнаками 50 учасників антитерористичної операції (АТО) та волонтерів.
Також в Івано-Франківську відбулася прес-конференція патріарха, під час якої він розповів присутнім про процес об’єднання УПЦ КП та Української автокефальної православної церкви. «Росії не вигідне об’єднання Української православної церкви, але цей процес відбувається. І таке об’єднання буде лише початком, а наступним етапом стане приєднання до нас і УПЦ МП», — зазначив Філарет.
Розповів Блаженнійший і про ставлення УПЦ КП до проведення антитерористичної операції на Сході та підтримку українських військовослужбовців. Зокрема, патріарх Філарет нагадав, що Київський патріархат від самого початку протистояння на Донбасі підтримує нашу армію. З того часу священнослужителі передали українським воїнам понад 50 тис. т гуманітарної допомоги, а також близько сотні автомобілів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply