Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 29, 2022

Єпископ ПЦУ вибачився за «іміджеві втрати Церкви»

Автор:

|

Листопад 17, 2021

|

Рубрика:

Єпископ ПЦУ вибачився за «іміджеві втрати Церкви»
Єпископ Адріан

Блаженнійший Епіфаній, глава ПЦУ, усунув титулярного єпископа Шепетівського Адріана (Кулика) від виконання архієрейських обов’язків. «На період проведення розслідування в справі усунути титулярного єпископа Шепетівського Адріана (Кулика) від виконання архієрейських обов’язків і благословити його утриматися від здійснення публічних богослужінь. Передати розгляд справи Священному Синоду для прийняття належного рішення», — розпорядився він.
Таке рішення ухвалив у зв’язку з нібито побиттям єпископом жінки. 30 жовтня ц. р. на телеканалі ICTV вийшов сюжет, що єпископ Адріан нібито побив свою сусідку. Це сталося, за словами постраждалої, через її собаку, який нібито гавкав і заважав священникові і його родині.
Єпископ прокоментував інцидент так: «Зустрічався з предстоятелем. Каюся, що спричинив репутаційні й іміджеві втрати для всієї Церкви. Закриваю всі свої пости та коментарі в соціальних мережах. Указ про моє покарання вже опублікували. Єдине коротке пояснення щодо інциденту — я заступився за беззахисну маленьку жіночку перед зухвалою хабалкою. Всіх перепрошую».
Як повідомляв «Міст», проректор Коломенської семінарії РПЦ перейшов до ПЦУ.

Світлана Надтока, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply