Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Епіфаній провів телеконференцію з керівництвом CКУ

Автор:

|

Травень 07, 2020

|

Рубрика:

Епіфаній провів телеконференцію з керівництвом CКУ
Сергій Касянчук, архієпископ Євстратій, Стефан Романів, митрополит Епіфаній, Павло Ґрод та Андрій Футей

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, глава Православної церкви України (ПЦУ), провів телеконференцію з керівництвом Світового конгресу українців (СКУ). У спілкуванні взяли участь: Павло Ґрод, президент СКУ; Стефан Романів, перший віцепрезидент і голова комісії з релігійних питань; Марія Купріянова, виконавча директорка СКУ; Сергій Касянчук, директор Представництва СКУ в Україні; архієпископ Євстратій (Зоря), заступник голови Управління зовнішніх церковних зв’язків ПЦУ.
Під час розмови глава ПЦУ розповів про виклики, з якими довелося зіткнутися духовенству та вірним через пандемію та карантин, зазначивши, що ухвалення Синодом відповідних церковних рішень допомогло захистити духовенство та вірних від швидкого поширення хвороби.
Він зазначив, що у контексті викликів, пов’язаних із пандемією, відбувся обмін інформацією та думками щодо допомоги українським громадянам, які вимушено залишаються за кордоном, а також трудовим міґрантам, котрі повернулися до України та мають потребу в підтримці.
Учасники розмови обмінялися думками й щодо поточного стану державно-церковних і міжконфесійних відносин в Україні, утвердження ПЦУ як однієї з автокефальних Церков-сестер, та домовилися продовжувати плідну співпрацю, налагоджену між СКУ та ПЦУ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply