Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 31, 2023

Епіфаній поспілкувався з представниками СКУ

Автор:

|

Вересень 25, 2019

|

Рубрика:

Епіфаній поспілкувався з представниками СКУ
Сергій Касянчук, архієпископ Євстратій, Стефан Романів, митрополит Епіфаній, Павло Ґрод та Андрій Футей

Предстоятель Православної церкви України (ПЦУ), митрополит Київський і всієї України Епіфаній провів робочу зустріч із представниками Світового конґресу українців (СКУ). «Сторони обговорили низку актуальних питань, які становлять коло спільного зацікавлення. Йшлося, зокрема, про розвиток українських осередків в діаспорі та релігійну, міжконфесійну й соціально-економічну ситуацію в Україні», — йдеться у повідомленні пресслужби ПЦУ.
Павло Ґрод, президент СКУ, під час зустрічі поінформував владику про результати річних загальних зборів СКУ, які пройшли в Берліні, столиці Німеччини. Епіфаній розповів поважним гостям про процес визнання ПЦУ з боку інших помісних Церков та про постійні зусилля Москви як усередині України, так і за її межами, щоб завадити цьому. Крім того, під час зустрічі було вкотре засвідчене взаємне бажання підтримувати тісну співпрацю задля блага України і українців у всьому світі.
До складу делегації, яка завітала до митрополита Епіфанія, увійшли президент СКУ Павло Ґрод, перший віцепрезидент СКУ Стефан Романів, третій віцепрезидент СКУ Андрій Футей і директор представництва СКУ в Україні Сергій Касянчук. Також на зустрічі був присутній заступник голови Управління зовнішніх церковних зв’язків архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій (Зоря).

До слова
Українська громада окупованого Сімферополя звернулася до Комітету Організації Об’єднаних Націй (ООН) із прав людини з проханням захистити їхні права на проведення служб у церкві ПЦУ на півострові. Архієписком Євстратій також поширив пост адвоката Сергія Зайця, в якому той заявив, що Росії доведеться відповідати за свою поведінку і найближчим часом звітувати про дотримання прав людини перед органами ООН.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply