Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Душпастир УГКЦ відвідав вірних в Австралії

Автор:

|

Листопад 21, 2021

|

Рубрика:

Душпастир УГКЦ відвідав вірних в Австралії
о. Микола Бичок

Єпарх Мельбурнський, владика Української греко-католицької церкви (УГКЦ) Микола Бичок здійснив душпастирський візит до місійної станиці Блаженного Миколая Чарнецького в м. Нобл-Парк (штат Вікторія). Це була перша поїздка владики за межі Мельбурна після кількох місяців локдауна. Під час візиту він провів архієрейську Святу Літургію.
Роздумуючи над Словом Божим, архієрей наголосив: «У Євангелії ми знаходимо лише три випадки воскресіння: воскресіння доньки Яіра; воскресіння Лазаря і воскресіння сина вдови з Наїну. У цих всіх випадках Господь передбачливо показує і Своє Воскресіння. Але кожному Воскресінню передує смерть. І сьогодні Христос зустрічає похоронну процесію і розпач. Євангелист Лука цю розпач підкреслює в особі жінки-вдови. Вона була залишена на милість людей, адже нема нікого, хто міг би її захистити. Ця жінка втратила свого чоловіка, а тепер і єдиного сина. Смерть забрала в неї все і це ніби перемога смерті. Але вона зустрічає Бога, який промовляє до неї два слова: Не плач!».
Продовжуючи роздуми над недільним Євангелієм, владика зазначив: «Ключем, що відкриває нам всю суть Євангелія є Воскресіння. Для нас, християн, важливо пам’ятати, що смерть це не кінець. Блаженний Миколай Чарнецький, покровитель вашої громади — є яскравим свідченням цього. Бог є дателем життя і кожного з нас кличе до воскресіння. Він запрошує, щоб ми встали з гріха, страху, безнадії та розпачі. Наш Господь є Богом Милосердя, і Він хоче, щоб ми жили як люди воскресіння».
В УГКЦ додали, що на закінчення Божественної Літургії, владика Микола щиро подякував вірним за присутність та спільну молитву, запевнивши громаду Нобл-Парку у своїх щоденних молитвах. Опісля відбулася тепла зустріч із парафіянами, де кожен зумів поспілкуватися з архієреєм і поділитися цінним досвідом духовного життя на еміґрації.
Як повідомляв «Міст», висвятили єпископа для Австралії, Нової Зеландії й Океанії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply