Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Драгобрат зібрав близько 200 молодих християн

Автор:

|

Серпень 07, 2014

|

Рубрика:

Драгобрат зібрав близько 200 молодих християн

Табір на Драгобраті

Уже дев’ять років поспіль у Закарпатській області, на Драгобраті, відбуваються підліткові та молодіжні християнські табори, організовані священиками та сестрами чернечої Родини Воплоченого Слова. Тема табору – «Служба Божа райські двері нам відчиняє».

Цього року організатори табору прагнули закріпити у молоді любов до Святої літургії, до служби Божої як центру християнського та парафіяльного життя, бо вони свідомі того, що не примушення, а заохочення до участі, розуміння та цінування недільних, святкових, а то й щоденних богослужінь допоможе кожному християнинові бути «живою цеглиною» будівлі, якою є кожна парафія.
Із 4 по 21 липня у двох заїздах різних вікових категорій по-християнськи відпочивало близько 200 молодих українців (підлітків — понад 120 осіб, молоді — понад 60 осіб). Усіх учасників було поділено на чотири команди, згідно з темою табору, — Дароносці, Благовісники, Причасники та Хвалителі.
Учасники двох таборів здійснили похід на гору Близницю, а новинкою молодіжного табору став нічній похід на гору Жандарм, біля хреста якої при сході сонця була відправлена Божественна літургія. Хрест там був встановлений торік із нагоди року Віри та 1025-ліття Хрещення Руси-України.
У молодіжному таборі окрім тем про Святу літургію ще роздумували над посланням Папи Франциска до молоді «Блаженні вбогі духом». Драгобрат — одна з наймальовничіших місцин Українських Карпат. Розміщений серед хвойних лісів на висоті 1400 м, поблизу підніжжя гори Стіг (1704 м). Поруч розташовані гори Жандарм (1800 м) і Близниця (1881 м).

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply