Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 4, 2022

Дітей запрошують зробити писанку для Папи

Автор:

|

Лютий 25, 2021

|

Рубрика:

Дітей запрошують зробити писанку для Папи

Українських дітей запрошують до участі в Міжнародному конкурсі дитячого малюнку у Римі «Писанка для Папи» (Pysanka per Papa). Третій Міжнародний конкурс дитячого малюнку проводять у рік 20-річчя візиту Святого Папи Івана Павла ІІ в Україну та 85-річного ювілею Папи Римського Франциска і присвячують розвитку та зміцненню духовної культури людини з метою збагачення й укріплення в ній найкращих духовних цінностей.
«Писанку для Папи» проводять із ініціативи й організації асоціації Ucraina CreAttiva APS за підтримки Посольства України при Святому Престолі та Посольства України в Італії. Участь у конкурсі можуть взяти діти віком від п’яти до 15 років, які живуть в Італії, Україні, а також в інших країнах світу. Щоб стати учасником конкурсу, потрібно створити малюнок на вказану тему форматом А3. Творча робота (малюнок) може бути виконана у будь-якій техніці — олівцем, фарбами, фломастерами, пастеллю тощо. Прийматимуть художні роботи до 10 березня ц. р.
За результатами конкурсу проведуть виставку кращих робіт у галереї на віллі Андрея Шептицького, що в місті Кастель Ґандольфо, де розташована літня резиденція Папи Римського. Авторитетне журі у складі українських та італійських фахівців, а також представників Посольства України при Святому Престолі та Посольства України в Італії визначить переможців конкурсу. Кращі роботи передадуть у дарунок Папі Франциску. З деталями конкурсу можна ознайомитися на сторінці Міжнародного конкурсу дитячого малюнку в Римі «Писанка для Папи» у Facebook.
Як повідомляв «Міст», священник із Коннектикуту вражає своїми писанками.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply