Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 29, 2022

Держава має залучати до реабілітації ветеранів капеланів

Автор:

|

Лютий 01, 2021

|

Рубрика:

Держава має залучати до реабілітації ветеранів капеланів
Капелан на фронті

Держава має залучати військових капеланів до психологічної реабілітації ветеранів силових структур. Про це заявила Юлія Лапутіна, міністерка у справах ветеранів України. Згадавши про необхідність психологічної допомоги людям, котрі завершили чи завершують службу в Збройних силах України (ЗСУ) і схожих структурах, вона заявила, що для цього також треба використовувати вже наявні можливості — центри психологічної реабілітації, а також залучати допомогу міжнародних організацій і релігійні організації.
За словами урядовиці, психологічної допомоги потребують не лише ті, хто брав участь у бойових діях, а взагалі військові. «У провідних країнах світу існує практика, коли людина десь за пів року до звільнення отримує не просто психологічну допомогу, а орієнтацію на різні можливості працевлаштування. Бо цей психологічний стан — не тільки від того, що людина бачила бойові дії й отримала там травму. Людина бачить зневіру у майбутньому, вона не знає, куди іти, і вона ще більше фруструє з цього», — поділилася вона.
Інститут капеланів, чи військових священиків, у ЗСУ, Національній гвардії і Державній прикордонній службі України, офіційно запровадили у липні 2014-го, після початку російсько-української війни.
Як повідомляв «Міст», «Свята Софія» організувала навчання ветеранів війни та капеланів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply