Держава має залучати до реабілітації ветеранів капеланів

Держава має залучати військових капеланів до психологічної реабілітації ветеранів силових структур. Про це заявила Юлія Лапутіна, міністерка у справах ветеранів України. Згадавши про необхідність психологічної допомоги людям, котрі завершили чи завершують службу в Збройних силах України (ЗСУ) і схожих структурах, вона заявила, що для цього також треба використовувати вже наявні можливості — центри психологічної реабілітації, а також залучати допомогу міжнародних організацій і релігійні організації.
За словами урядовиці, психологічної допомоги потребують не лише ті, хто брав участь у бойових діях, а взагалі військові. «У провідних країнах світу існує практика, коли людина десь за пів року до звільнення отримує не просто психологічну допомогу, а орієнтацію на різні можливості працевлаштування. Бо цей психологічний стан — не тільки від того, що людина бачила бойові дії й отримала там травму. Людина бачить зневіру у майбутньому, вона не знає, куди іти, і вона ще більше фруструє з цього», — поділилася вона.
Інститут капеланів, чи військових священиків, у ЗСУ, Національній гвардії і Державній прикордонній службі України, офіційно запровадили у липні 2014-го, після початку російсько-української війни.
Як повідомляв «Міст», «Свята Софія» організувала навчання ветеранів війни та капеланів.
Як допомогти собі та своєму ближньому
Дякую, що приділяєте увагу цій дуже важливій темі. Нажаль, більшість уУкраїнці рятували світ, зокрема, і 1920 року на Віслі
Річ Посполита була ліквідована 1795 року. Тому: Сто років тому 15 серпСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Мій коментар видалено. Я це так розумію що моя присутність на цьому саСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Вважаю дії української делегації у ПАРЄ правильними по суті але не спо