Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Через хмару дивної форми спорудили каплицю

Автор:

|

Серпень 31, 2021

|

Рубрика:

Через хмару дивної форми спорудили каплицю
Дивна хмара

У високогірному районі Карпат на українсько-румунському кордоні з’явилася капличка, яка начебто засвідчує явлення диявола. Про це свідчить металева таблиця з точною інформацією про «з’явлення диявола» на цьому місці 19 липня 2017 року.
Про встановлення каплиці на території Верховинського національного природного парку повідомив мандрівник Богдан Салій, який зробив фото каплиці та супровідної таблички. Каплиця розташована на Чивчинському високогір’ї біля українсько-румунському кордоні між полониною «Балтагура» і горою Коман, через яку і проходить кордон.
Ганна Шандура-Шаніна, користувачка Facebook-спільноти «Хочу в гори», опублікувала перефотографоване фото «диявола», розташоване всередині каплиці — схоже, мова йде хмару незвичної форми, у якій можна побачити обриси рогатої голови якоїсь тварини.
В Івано-Франківському обласному управлінні лісового господарства підтвердили журналістам, що каплиця розташована на території Верховинського національного природного парку (це найбільш віддалена і важкодоступна частина українських Карпат), але хто саме і коли її збудував, не знають.
Факт спорудження каплиці підтвердив о. Іван Рибарук, парох храму Різдва Пресвятої Богородиці Православної церкви України (ПЦУ) в с. Криворівня. Він розповів, що бачив світлини каплиці та тої незвичної хмари, яка нагадує диявола. Рішення місцевих мешканців встановити каплицю на цьому місці підтримує, адже вбачає в цьому захист від злого духа.
«Каплиця — це місце молитви, знак захисту від злого духа, щоб це місце очистити. Хрест, який встановлений на каплиці є символом розп’яття, який символізує всі християнські святині. Також хрест це символ, який нагадує нам, що Ісус Христос переміг диявола», — розповів о. Рибарук.
Як повідомляв «Міст», в «Українському селі» в Сомерсеті оновили каплицю.

Андрій Волик, Zaxid.net

About Author

Meest-Online