Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 18, 2021

Будівництво церкви — незаконне

Автор:

|

Травень 10, 2012

|

Рубрика:

Будівництво церкви — незаконне

Активісти однієї з громадських організацій в київському парку «Перемога» почали ламати паркан, що огороджує будівництво храму Всіх святих воїнів Української православної церкви Московського патріархату. Інцидент стався ввечері 4 травня. На думку учасників акції, будівництво церкви ведеться незаконно. Прибулі працівники міліції затримали й доставили до районного управління одного з активних учасників. «Молодик називає себе прихильником однієї з політичних партій правого спрямування», — сказано в повідомленні Головного управління Міністерства внутрішніх справ.

Під час інциденту отримали тілесні ушкодження й були доставлені в лікарню директор парку та ще один учасник заходу, який назвав себе журналістом одного з інтернет-видань, однак підтвердити це документально не зміг.

Дніпровське районне управління міліції розпочало дослідчу перевірку. Керівництво столичної міліції звернулося до жителів міста з проханням «проводити свої заходи толерантно, без порушень громадського порядку, із дотриманням вимог чинного законодавства». Нагадаємо, що в травні 2011 року десятки активістів узяли участь в акції протесту біля залишків фундаменту Десятинної церкви в Києві проти будівництва нового храму на місці історичної пам’ятки.

 Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply