Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Блаженнійший Святослав закликав підтримати спорудження Музею Голодомору

Автор:

|

Листопад 29, 2021

|

Рубрика:

Блаженнійший Святослав закликав підтримати спорудження Музею Голодомору
Блаженнійший Святослав

Блаженнійший Святослав, глава Української греко-католицької церкви (УГКЦ), закликав усіх небайдужих долучитися до збирання коштів для побудови Музею Голодомору. Він наголосив на важливості спорудження меморіалу, позаяк саме ця експозиція розповість світові правду про геноцид нашого народу.
Владика згадав, як під час Голодомору митрополит Андрей Шептицький робив усе можливе, аби рятувати жертв геноциду і розповідав світові, що насправді відбувалось в країні. Він закликав продовжити справу «князя Церкви» і берегти пам’ять про жертв Голодомору.
«Нарешті наше суспільство піднялося до величної та святої справи — спорудження Меморіалу жертвам голодомору. Українська громада відповідальна за побудову глибокої експозиції, яка би розповіла світові правду про геноцид нашого народу. Мій великий попередник, праведний митрополит Андрей, під час Голодомору звернувся до світової громадськості з величним посиланням «Україна в передсмертних судоргах» і взявся збирати необхідні засоби та харчі, щоб рятувати вмираючих. Сьогодні ми повинні у певний спосіб продовжити справу митрополита та довершити спорудження меморіалу та формування експозиції. Ми покликані своїми внескам і пожертвами долучитися до цієї святої справи. Я переконаний, що навіть вдовина лепта, вкладена в цю справу спричинить те, що наше ім’я буде записане на небесах, — заявив глава УГКЦ. — Прошу вас: будьте разом із нами, своїми пожертвами долучіться до спорудження цього важливого меморіалу, щоб виконати нашу місію, наш обов’язок — врятувати пам’ять тих, у кого голод забрав життя».
Як повідомляв «Міст», 27 листопада відзначали День пам’яті жертв Голодомору й політичних репресій.

Ольга Денисяка, «Львівський портал»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply