Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Блаженнійший Святослав презентував свою книгу

Автор:

|

Січень 30, 2019

|

Рубрика:

Блаженнійший Святослав презентував свою книгу

У Києві відбулася презентація книжки «Діялог лікує рани» Блаженнійшого Святослава, глави Української греко-католицької церкви (УГКЦ). Книга написана у стилі інтерв’ю владики редактору польського Католицького інформаційного агентства Кшиштофу Томашику.
«Це спілкування виникло з однієї важливої потреби. В останні два-три роки українсько-польські відносини переживають непростий період. У певний момент на рівні істориків, дипломатів цей діалог ніби зайшов у глухий кут. Ми начебто перестали чути одне одного. Хоча ми вважаємо наших польських братів стратегічними партнерами у розбудові нашого європейського дому. Й ось з’явилася ініціатива з польської сторони, щоб розпочати діалог на рівні віруючих сердець», — Блаженнійший.
Він упевнений: незважаючи на те, що книжка була розрахована на польського читача, вона буде цікавою й український аудиторії, адже у ній йде мова й про важливість діалогу в будівництві незалежної України. «Ми, християни, віримо, що Господь Бог створив людину в контексті діалогу з Ним. Людина може бути собою справжньою лише тоді, коли вона вступає в діалог. Перш за все з Богом, своїм творцем. Такий діалог ми називаємо молитвою. Проте також діалог потрібен і з іншою людиною», — наголосив владика. Він зазначив, що саме 2019 рік повинен стати роком діалогу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply