Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Архиєпископ помолився з українськими дітьми за мир

Автор:

|

Квітень 18, 2022

|

Рубрика:

Архиєпископ помолився з українськими дітьми за мир
На Службі Божій

Архиєпископ Андрес Ґабріель Феррада Морейра, секретар Конґреґації у справах духовенства, провів Божественну літургію разом із вихованцями Української католицької школи «Свята Софія» в однойменному прокатедральному соборі в Римі (Італія).
У своїй проповіді він пригадав, що коли був іще юнаком, святий Павло Іван II відвідав Сантьяго, столицю Чилі, коли там відбувалися нелегкі політичні процеси, у яких навіть віруючим людям здавалося, що вони безпорадні. «Коли Папа прибув, то сказав, що Бог може багато. Потрібно не падати духом, молитися й вірити, що Бог може зробити більше», — звернувся архиєпископ до українських дітей.
Архиєпископ Андрес разом із учнями школи повторив в скороченому варіанті «Акт посвячення Росії й України Непорочному серцю Марії» італійською мовою. А наприкінці всі разом помолилися «Богородице Діво» італійською та українською мовами за мир. Після цього секретар Конґреґації у справах духовенства відвідав Музей патріарха Йосифа Сліпого, що розміщений в домі релігійного товариства «Свята Софія».
Як повідомляв «Міст», «Свята Софія» організувала навчання ветеранів війни та капеланів.

About Author

Meest-Online