Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Архієпископу вручили відзнаку Університету Нотр-Дам

Автор:

|

Липень 10, 2019

|

Рубрика:

Архієпископу вручили відзнаку Університету Нотр-Дам
Борис Ґудзяк

В Українському католицькому університеті (УКУ) у Львові нещодавно відбулася церемонія нагородження архієпископа і митрополита Філадельфійського УГКЦ Бориса (Ґудзяка) Notre Dame Award. Цю нагороду владика отримав за відновлення УКУ. «Найважливіше, що митрополит Борис наповнив УКУ моральною доброчесністю. Тут немає місця для корупції, тут не можна купити собі місце, його потрібно заслужити. Архієпископ Борис збудував шанований університет, де забезпечене середовище довіри. За те, що він збудував університет, надихає світ історіями про мучеників заради віри, за те, що підштовхує людей прислуховуватися до осіб із особливими потребами, допомагає зцілювати суспільство, за віддачу і самовідданість», — заявив о, Джон Дженкінс, президент Університету Нотр-Дам.
«Мені здається, що зараз настав час, щоб католицька церква, яка винайшла концепцію університету такою, як ми його знаємо, взяла на себе повну відповідальність і власність за цю ідеологію і філософію, щоб католицька церква спільно з університетами достукувалася до сердець людей, щоб вони знали про ту жертву, на яку пішов заради нас Христос», — наголосив у своєму виступі митрополит Борис.
Лауреатами Університету Нотр-Дам раніше ставали також: президент США Джиммі Картер і його дружина Розалін; Мати Тереза; північноірландський політик Джон Г’юм; кардинал Вінко Пулич, архієпископ Сараєва; Жан Веньє, засновник спільноти «Лярш-Ковчег». Університет Нотр-Дам — американський католицький приватний навчальний заклад у місті Саут-Бенд (штат Індіана), який був заснований 1842 року. Тепер цей університет входить у двадцятку найкращих закладів вищої освіти в США.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply