Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

Архієпископа Климента змушують знести храм ПЦУ

Автор:

|

Серпень 10, 2020

|

Рубрика:

Архієпископа Климента змушують знести храм ПЦУ
Архієпископ Климент

Архієпископ Сімферопольський і Кримський Православної церкви України (ПЦУ) Климент отримав постанову від так званої служби судових приставів тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим (АРК) про ліквідацію храму ПЦУ в Євпаторії.
В разі невиконання висунутих вимог щодо владики можуть відкрити кримінальне провадження за ст. 315 (невиконання вироку суду, рішення суду або іншого судового акта) Кримінального кодексу РФ. Рішення про знесення храму окупаційний суд ухвалив із огляду на нібито відсутність у Климента доказів законності використання земельної ділянки та будівлі релігійною громадою ПЦУ в Євпаторії.
Людмила Денисова, уповноважена Верховної Ради України з прав людини, такі дії окупаційної влади засудила. Вона зазначила, що вони мають на меті залякування парафіян ПЦУ, та зазначила, що територія Кримського півострова належить Україні, там діє українське законодавство, і РФ не має права застосовувати своє законодавство до громадян України й їхнього майна в АРК, що прямо заборонено Женевською конвенцією.
Також в Офісі омбудсмена наголосили, що вироки «судів» у Криму і переслідування за релігійними переконаннями представників ПЦУ є порушенням ст. 9 Європейської конвенції з прав людини, що гарантує кожному право на свободу думки, совісті та релігії.
Як повідомляв «Міст», у грудні 2019-го архієпископ Климент оголосив голодування.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply