Новини для українців всього свту

Thursday, May. 26, 2022

Апостольський нунцій помолився з громадою УГКЦ

Автор:

|

Травень 09, 2022

|

Рубрика:

Апостольський нунцій помолився з громадою УГКЦ
Нунцій у Греції

Архиєпископ Савіо Хон Тай-Фай, апостольський нунцій у Греції, завітав до української церковної спільноти Святого Миколая Української греко-католицької церкви (УГКЦ) на запрошення владики Мануїла Ніна, екзарха для католиків східного обряду, й о. Ігоря Посоленика, душпастиря для українців греко-католиків в Греції.
Божественну Літургію очолив правлячий екзарх Мануїл у співслужінні з апостольським нунцієм, о. Ігорем та о. Йосифом, апостольським адміністратором Вірменської церкви в Греції, який завітав на богослужіння зі своїми парафіянами.
Нунцій розповів, що нещодавно на Генеральній авдієнції Папа Римський продемонстрував людям українській прапор, надісланий із Бучі, де відбулися жахливі вбивства й акти насильства. Цей прапор відображає кров, смерть і страждання українського народу, які пробуджують почуття солідарності. Коли понтифік молився з людьми, він був оточений українськими дітьми. «Сьогодні разом зі Святійшим Отцем ми молимося до Бога за український народ, який показав героїзм всьому світу: мир, мир, мир, ніякої війни, ніякого вбивства, ніякого вторгнення», — зазначив він.
Отець Ігор подякував апостольському нунцію, о. Йосифу та владиці Мануїлу за підтримку українців та України, а також за спільну молитву. На завершення священник від імені всієї української спільноти подарував апостольському нунцію та о. Йосифу копію ікони Богородиці «Джерело милосердя».
Як повідомляв «Міст», апостольський нунцій відвідав Морський апостолят.

About Author

Meest-Online