Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Антивакцинаторську акцію очолив священник РПЦвУ

Автор:

|

Жовтень 30, 2021

|

Рубрика:

Антивакцинаторську акцію очолив священник РПЦвУ
Антивакцинатори Московського патріархату

Під будівлею Верховної Ради України відбувся церковний мітинґ вірних і священників Російської православної церкви в Україні (ПРЦвУ) проти вакцинації від коронавірусу. Мітинґарі вигукували, що вірусів не існує, а вакцинація — це геноцид. Вони вийшли під стіни парламенту із плакатами «Вірусів немає, а є нуклеокаписиди — бактеріальні генетичні отрути!», «Примусова вакцинація — це геноцид», «Примусова вакцинація — це медичний експеримент, який поза законом», «Стоп вакцинації! Вакцинація — сукупність семи смертних гріхів», «Стоп вакцинації! Моє тіло — боже діло!» та провели молебень.
Очолив акцію Олександр Марценюк, батюшка з Почаєва, який сам торік важко перехворів коронавірусом. Раніше він організовував подібні «молитовні стояння» біля парламенту проти діджиталізації, щеплення та візового режиму з Росією. Також він відомий завдяки скорботному віршу з приводу ліквідації проросійського терориста «Ґіві» та заявами про молитовну підтримку «Новоросії» на російському шовіністичному порталі «Москва — Третій Рим». Українських воїнів батюшка називає не інакше як «убивцями Донбасу».
Цікаво, що організатори мітинґу просили учасників не давати коментарі засобам масової інформації. Вочевидь, це пов’язано з тим, що під час подібної акції у червні ц. р. одна з вірянок РПЦвУ відверто розповіла, що виступає за об’єднання України з Росією та Білоруссю та «царя православного з роду Романових».
Як повідомляв «Міст», проти Covid-вакцинації протестували в Оттаві.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply