Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Американець допоміг збудувати церкву на території УКУ у Львові

Автор:

|

Серпень 18, 2016

|

Рубрика:

Американець допоміг збудувати церкву на території УКУ у Львові
Іван Бережницький

Іван Бережницький

На території Українського католицького університету (УКУ) у Львові 11 вересня ц. р. відбудеться посвячення новозбудованого храму Софії — Премудрості Божої. Ця подія збігається у часі зі скликанням Синоду. Про це розповів Іван Бережницький, архітектор церкви.
«Будівельні роботи в основному завершуються, і церкву вже можна святити. Для освячення необхідно, щоб був готовий престіл. Церкви часто оздоблюють уже після того, як вони освячені», — каже він і додає, що однією з частин церкви є Духовно-пасторальний центр, який також розпочне свою роботу після освячення. «Головним його завданням буде духовно підтримувати студентів і всіх, хто буде цього прагнути, організувати зустріч і діалог із душпастирями», — зазначає п. Бережницький.
Батьки цього американського архітектора українського походження еміґрували зі Львова ще під час Другої світової війни. З 2008 року він часто буває у Львові, де виступає радником УКУ у справах будівництва нового студентського містечка при Стрийському парку.
Нагадаємо, що дзвони храму Софії — Премудрості Божої назвуть на честь святого Папи Івана Павла II, патріарха Йосифа Сліпого, кардинала Мирослава Івана Любачівського — постатей, без котрих неможливо уявити історію університету.

Марічка Паплаускайте, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply