Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

Аферист з Огайо виманив 17 млн

Автор:

|

Березень 29, 2012

|

Рубрика:

Аферист з Огайо виманив 17 млн

Член протестантської секти амішів з Огайо зізнався в тому, що шляхом обману виманив у одновірців 17 млн USD. У злочині Монро Бичі зізнався в суді. Ухвалення вироку призначено на 24 травня. 77-річному чоловікові загрожує до 20 років ув’язнення. Однак, згідно з прийнятими у федеральних судах принципами призначення покарання, він, швидше за все, отримає менше — від 12 до 15 років.

Пана Бичі звинувачували в тому, що він пообіцяв інвесторам, які вкладуть гроші в його компанію, скерувати кошти на купівлю надійних цінних паперів. Проте насправді шахрай робив спекулятивні інвестиції, ризикуючи грошима клієнтів. Зрештою його компанія збанкрутувала.

Від дій Монро Бичі постраждали аміші в 29 штатах. Починаючи з 2006 року вони втратили близько 16,8 млн USD. У зв’язку із цим

п. Бичі отримав прізвисько «Бернард Мейдофф амішів». Адвокат чоловіка стверджував, що той не використовував коштів інвесторів для особистих потреб. Захисник наголошував, що гроші були втрачені клієнтом унаслідок кон’юнктурних коливань ринку.

Члени громади амішів провадять закритий спосіб життя і зазвичай не звертаються до влади для вирішення своїх внутрішніх конфліктів. Вони належать до вкрай консервативного напрямку руху менонітів і цілковито відкидають сучасні технології. Зокрема, пересуваються на возах, запряжених кіньми. Увагу суспільства до амішів, що живуть в Огайо, нещодавно було прикуто у зв’язку з тим, що деякі з них насильно стригли бороди та волосся своїм одновірцям. Стрижка волосся для них принизлива — одруженим аміші забороняється вкорочувати бороду, а заміжні жінки не можуть стригти волосся. Таким чином, обрізання волосся силоміць є для амішів особливо принизливим. ФБР заарештувало кількох людей. За оцінками влади, конфлікт у общині був спричинений релігійними розбіжностями.

Юстина Зарваниця

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply