Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Соломія Івахів стала заслуженою артисткою України

Автор:

|

Січень 27, 2022

|

Рубрика:

Соломія Івахів стала заслуженою артисткою України
Соломія Івахів із батьком (праворуч від неї)

Львів’янка Соломія Івахів — професорка скрипки й альта Університеті Коннектикуту і консерваторії коледжу «Лонджі Бард», а також артистична директорка Музичної серії МАТІ Українського інституту Америки.
Максим Козицький, голова Львівської обласної державної адміністрації, повідомив, що скрипальку визнали заслуженою артисткою України.
Концерти Соломії транслюють Американське національне суспільне радіо та радіо «Голос Америки», Українське національне радіо та телебачення, Kитайське й Японське телебачення. Нагороду присвоїли за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність. «Моє покликання не тільки, щоб американці чули українську музику, але й щоб виконували її. Мені приємно чути виконання українських творів за кордоном і я впевнена, що ця тенденція буде лише зростати», — зазначила музикантка.
Соломія Івахів відома як солістка і виконавиця камерної музики. Її репертуар Соломії Івахів містить також твори, написані спеціально для неї. Один із них — скрипковий концерт американського композитора Ілая Маршалла.
Як повідомляв «Міст», Соломія Івахів узяла участь у пропам’ятому концерті у Флориді.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply