Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 4, 2022

Сняданко стала фіналісткою премії «Посол нової Європи»

Автор:

|

Листопад 15, 2020

|

Рубрика:

Сняданко стала фіналісткою премії «Посол нової Європи»
Фрау Мюллер не налаштована платити більше

Львівська письменниця Наталка Сняданко стала фіналісткою премії «Посол нової Європи». Її роман «Фрау Мюллер не налаштована платити більше» у польському перекладі потрапив до фіналу премії Європейського центру солідарності.
Цю нагороду присуджують щорічно за найкращу книгу, видану в польському видавництві, в якій новаторським способом представлені історичні процеси або сучасний досвід європейців. До фіналу потрапили п’ять книжок. А загалом на конкурс подали 79 назв від 37 видавництв. Переможця оголосять у грудні ц. р.
В Україні роман «Фрау Мюллер не налаштована платити більше» вийшов друком 2013 року у видавництві «Клуб сімейного дозвілля». Також роман був перекладений німецькою мовою. «Це книга про досвід, причому досвід неочевидний. Сюжетно вона про заробітчанок, але мені хотілося показати, що заробітчанство — це не завжди велика сентиментальна драма, не лише траґедія загальнонаціонального масштабу. Це іще може бути приватний, суб’єктивний і достатньо цікавий, корисний досвід — суто людський, суто емоційний», — вважає авторка.
Як повідомляв «Міст», Наталка Сняданко розповідала, що страждання — це чи не найважливіший елемент самоідентифікації жінки в Україні.

Катерина Сліпченко, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply