Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Скульптор створив пам’ятник із розірваних гільз

Автор:

|

Липень 24, 2021

|

Рубрика:

Скульптор створив пам’ятник із розірваних гільз
Незвична скульптура й її автор

12 соколів із розірваних гільз 150 калібру утворили пам’ятник загиблим у російсько-українській війні. Як розповів Петро Старух, автор пам’ятника ця споруда висотою у 4,5 м стоятиме біля церкви святої Анни у с. Карлівка, за 20 км від Донецького летовища.
Складається вона з дерева, на якому сидять 12 соколів, та символізує усіх загиблих бійців. «Ідея виникла пів року тому. Ми з львів’янином Мироном Угрином, який їздить у Карлівку як волонтер надавати нашим бійцям стоматологічну допомогу, розповів, що хоче поставити біля церкви Анни пам’ятник. Йому здавалося, що найкраще там пасуватиме лелека», — зазначив п. Старух.
Натомість скульпторові видалося, що краще там пасуватимуть соколи, які перетворюються на янголів. Він спроєктував цей пам’ятник і вирізав 12 пташок із гільз, які йому привезли зі Сходу. «Скільки гільз привезли, стільки птахів і виготовив», — пояснив скульптор кількість птахів.
Зараз усі елементи пам’ятника вже готові і волонтери наміряються відвезти їх до Карлівки. За місяць пам’ятник буде змонтують і його вже можна буде там побачити.
Як повідомляв «Міст», італійський художник продав невидиму скульптуру.

Маріанна Попович, «Вголос»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply