Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 5, 2021

Сім дивовижних місць України

Автор:

|

Січень 22, 2020

|

Рубрика:

Сім дивовижних місць України

Краса, як відомо, і рятує життя, і править світом. Краса природи — це дар Всесвіту, яким можна і потрібно насолоджуватися. Й Україна сповнена таїн і несподіванок.

Актовський каньйон

Розташований у Миколаївській області на річці Мертвовод. Площа території складає 250 га, а глибина — 40-50 м, тому робити тут можна в прямому сенсі що завгодно. Це унікальний симбіоз водної та лісової екосистем, які в сумі дають чисте повітря і мрійливий настрій. Ансамбль скель і гранітних валунів, які розташовані на території каньйону — унікальне місце у всій Європі.

Мертве море

В Україні є власне мертве море, розташоване під Херсоном. Там його називають Лемурійським, адже вода в цьому озері забарвлена в рожевий колір, її вважають лікувальною й омолоджуючою. В Лемурійському озері на солі на 5 % більше, ніж у Мертвому морі в Ізраїлі.

Вилкове

Місто на воді, як справжня Венеція! Тут зливаються воєдино Дунай і Чорне море — видовище, від якого неможливо відірватися. Це місце чуло тисячі зізнань у коханні.

Дендропарк Олександрія

Розташований у Білій Церкві. Його заснували 1788-го. У дендропарку живе понад 5 тис. старовинних і рідкісних рослин. Там також є фонтани і водоспади, монументи та барельєфи, які створюють цілий комплекс естетичних картинок.

Водоспад Гук

Найбільший водоспад у Карпатах, його ще називають Женецьким. Висота — 15 м, що особливо помітно в літній час. Влітку в водоспаді можна купатися, оглядати околиці з оглядового майданчика та підійматися прямо до його підніжжя. Взимку там також є чим зайнятися: крижані каскади, утворені в результаті падіння води, переносять зі світу реального в задзеркаллі.

Тунель любові

Волинь сповнена загадками не менше, ніж Карпати. У Клевані є таємничий тунель кохання, де щороку беруть шлюб люблячі серця. Серед молодят є популярна традиція — садити там саджанці дерев або квіти, що символізують їхні почуття. Це романтичне місце ботаніки називають феноменом, адже тунель тягнеться вздовж залізничної колії.

Трикратський ліс

Садиба Скаржинського — це історичне місце, яке варто відвідати любителям архітектури хоча б раз. Маєток розташований у с. Трикрати в Миколаївської області. Головна місцева визначна пам’ятка — Трикратський ліс. Це хитромудрий лабіринт на околиці села. Увагу туристів завжди привертає дуб любові, схожий на серце.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply