Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

Через Шацькі озера відкрили кримінальну справу

Автор:

|

Січень 22, 2020

|

Рубрика:

Через Шацькі озера відкрили кримінальну справу

Національна поліція відкрила кримінальну справу через неправомірні дії, які могли призвести до обміління Щацьких озер у Волинській області. Про це повідомила пресслужба прокуратури Волинської області. «Слідче управління Головного управління Національної поліції області розслідує факти зловживання службовим становищем посадовими особами органів державної влади Волині в інтересах третіх осіб, які могли призвести до різкого падіння рівня води в Шацьких озерах, у т. ч. одному з найбільших озер України — Світязь», — йдеться в повідомленні.
Під час розслідування з’ясувалося, що чиновники Держекоінспекції, всупереч вимогам Закону «Про оцінку впливу на навколишнє середовище», не оцінили впливу на стан озер незаконної діяльності суб’єктів господарювання. «Одне з таких підприємств побудувало неподалік штучні водні об’єкти на орендованій території площею 230 га без відповідних документів і здійснює з них водозабір для поливу саджанців лохини на площі понад 150 га. При цьому Держекоінспекція області також не звернулася з позовом до суду для припинення протиправної діяльності підприємства», — повідомили в прокуратурі. До Єдиного реєстру внесли відомості за ч. 2 ст. 364 КК (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).
Як відомо, Шацькі озера — група з більш ніж 30 озер у Любомильському та Шацькому районах Волинської області, в межиріччі річок Прип’ять і Західний Буг. Найбільше з них — озеро Світязь (27,5 кв. км). Це друга за розмірами природна водойма в Україні і найглибше озеро країни (58,4 м).

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply