Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Померла письменниця, яка переробляла себе на «ляльку Барбі»

Автор:

|

Червень 12, 2021

|

Рубрика:

Померла письменниця, яка переробляла себе на «ляльку Барбі»
Ольга Архангельська

За загадкових обставин померла 32-річна одеська поетеса Ольга Архангельська. Про це повідомила Валерія Лук’янова, її подруга, відома українська модель, відома багатьом як «Одеська Барбі». Відомо, що близько десяти років тому Ольга вела активний спосіб життя і переробляла свою зовнішність під ляльку Барбі. Разом із Валерією вони часто публікували спільні фото в соціальних мережах і мали багатьох шанувальників.
Пізніше шляхи дівчат розійшлися. Валерія перебралася до США, а Ольга намагалася стати дизайнеркою, а також продовжувала писати вірші. За життя встигла випустити збірку віршів «Пливу я в часі». 
Валерія розповіла: Ольга знала, що помре ще кілька років тому і готувалася до цього. «Дуже неоднозначна натура, поетеса. Передбачила свою смерть у своєму вірші… Вона була неймовірно гордою і чемною людиною. Вона була дуже доброю, дуже відкритою і щирою. І ця реальність була занадто суворою для неї. Вона намагалася втекти і втекла», — написала вона. Останніми роками Ольга практично нічого не публікувала в соціальних мережах про себе. Багато знайомих стали переживати за неї.
Як повідомляв «Міст», американка витратила цілий статок, аби перетворитися на Барбі.

Лінда Хурані, ТСН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply