Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 4, 2022

Поетичні змагання на честь Сергія Жадана

Автор:

|

Листопад 21, 2020

|

Рубрика:

Поетичні змагання на честь Сергія Жадана
Переможниці конкурсу

В академії св. Василія Великого у Дженкінтавні (штат Пенсільванія) відбулося нагородження переможців віртуального конкурсу декламації на честь відомого українського поета Сергія Жадана. Поетичні змагання, у яких взяли участь учениці 9-12 класів, організував Центр студій спадщини патріарха Йосифа Сліпого, що діє при Релігійному товаристві українців католиків «Свята Софія» США (ТСС А). Це вже п’ятий конкурс, що відбувся в академії з ініціативи ТСС А. Цього року, з огляду на пандемію, змагання пройшли на базі відеозаписів, що їх подали на розгляд журі учасниці.
Журі у складі Ірини Іванкович, голови ТСС А, та Олександри Пенкальської, заступниці директора академії, оцінювали учасниць за наступними критеріями: плавність декламації; чіткість вимови; інтонація; артистичність виконання; драматизм декламації; постава. У конкурсі перемогли: 1-ше місце — Анастасія Блощинська (12 кл.), 2-ге місце — Наталя Грицай (11 кл.), 3-тє місце — Меделін Зетик (12 кл.).
Під час нагородження члени журі відзначили високий рівень підготовки учасниць, яких нагородили грамотами та призами. Спонсори події — Центр студій спадщини патріарха Йосифа Сліпого та кредитівка «Самопоміч» у Філадельфії — подбали про нагороди для переможців.
Як повідомляв «Міст», фільм-концерт за участі Сергія Жадана відбувся онлайн.
Пресслужба Товариства «Свята Софія» США

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply