Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Pink Floyd випустили мерч на підтримку України

Автор:

|

Червень 02, 2022

|

Рубрика:

Pink Floyd випустили мерч на підтримку України
Учасники рок-гурту Pink Floyd

Британський рок-гурт Pink Floyd випустив благодійний мерч на підтримку України у війні з Росією. Колекція називається Hey Hey Rise Up — «Ой, у лузі червона калина», на честь пісні, яку Pink Floyd записали разом із Андрієм Хливнюком, фронтменом гурту «Бумбокс».
«Pink Floyd запрошує вас приєднатися до них у їхньої підтримці народу України з колекцією творів мистецтва, створених для України. Соняшник — національна квітка України, намальована кубинським художником Йосаном Леоном у прямому відсиланні до насіння, подарованого російським солдатам, аби коли вони підуть, виросли «Захисники Херсона» української художниці Сани Шахмурадової, яка була частиною музичного відео Hey Hey Rise Up, навіяна мирним жителем окупованого Росією Херсона, який вистрибнув на російський танк із українським прапором», — йдеться в повідомленні. У мерч входять футболки, світшоти, шопери, магніти, значки та стікери.
Як повідомляв «Міст», Pink Floyd записав пісню на підтримку України.

Людмила Троценко, «Кореспондент»

До слова
Американський музичний журнал Billboard випустив серію історій A Song For Ukraine про українських музикантів і музиканток. Журналісти опублікували історії таких виконавців, як Андрій Хливнюк, Onuka, Alyona Alyona, Юля Юріна, Олег Скрипка, гурт Kurbasy й інших музикантів, які розповіли про свою діяльність під час війни. Світлини зробив харківський фотограф Саша Маслов.

About Author

Meest-Online