Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Зйомки у «Шпигунці»

Автор:

|

Червень 25, 2015

|

Рубрика:

Зйомки у «Шпигунці»
На прем'єрі «Шпигунки»

На прем’єрі «Шпигунки»

Український артист Андрій Данилко, він же — суперзірка Вєрка Сердючка, котра “поставила на вуха” Нью-Йорк на прем’єрі “Шпигунки”, — поділився враженнями від зйомок у голлівудському фільмі. Зауважимо, що головні ролі у стрічці виконали Мелісса Мак-Карті, Джейсон Стетем і Джуд Лоу.
За словами актора, після того як фільм вийшов у прокат, йому писали з усіх куточків України і всі автори листів були шоковані тим, що українська зірка «засвітилася» у голлівудському екшені. “Настільки було неочікуваною наша участь у фільмі. Тобто, навіть ті люди, які до нас ніяк не ставляться, були приємно здивовані: “Наші”. Тим більше мені було приємно, що ми там знімалися за гроші”, — зізнався п. Данилко.
Він не уточнив, скільки саме йому заплатили, проте наголосив на тому, що сума була більшою за 100 тис. USD. Артист також додав, що Верку Сердючку та всю її делегацію чудово сприйняли на червоній доріжці у Лос-Анджелесі, де відбувалася прем’єра “Шпигунки”.
“Мені сподобалося, що не було атмосфери заздрості. Того, що я тут відчуваю. Мені сподобалося в Америці. Мені там дуже спокійно. Там дуже спокійно можна працювати і почуватися звичайною людиною”, — підкреслив Андрій. Також він зазначив, що був би не проти ще зіграти в кіно, проте не в мюзиклах, як було раніше. “Я вже переріс це. Є вік, у якому можна це робити. А є вік, коли ти вже дивно виглядаєш. Час минув”, — сказав п. Данилко.

Дзвінка Камінь

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply